Connect with us

Lajme

Vrasje e rëndë në Tiranë, vritet ish zyrtari i Policisë

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Tiranë, ish-zyrtari i Policisë është qëlluar për vdekje me armë zjarri në zonën e Liqenit në Tiranë.

Burime nga policia konfirmojnë se viktima është shtetasi Artan Cuku, ish-zyrtar në Policinë e Shtetit.

Ai ka mbajtur poste të larta në Policinë e Shtetit, si zv. drejtor i Policisë së Tiranës, zv. drejtor i Fierit, si edhe drejtor i Vlorës në periudhën 2012-2013.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes të ndodhur në “Rruga e Kosovarëve”.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin ku ndodhi krimi i rëndë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Mësohet se janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të Tiranës për të bërë të mundur kapjen e autorëve, të cilët dyshohet se janë larguar me një motor në drejtim të paditur.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending