Connect with us

Lajme

Vrasja për shelgje i sjell para gjyqit dy familje të Sllatinës

Ka filluar gjykimi ndaj gjashtë të akuzuarve për vrasje të rëndë dhe pjesëmarrje në rrahje, që ka ndodhur vitin e kaluar në fshatin Sllatinë të Komunës së Podujevës, shkruan sot Koha Ditore.

Published

on

Të akuzuarit janë bashkëfshatarë. Ata dyshohet se janë përleshur për shelgje lumi, me ç`rast një person ka mbetur i vdekur.

Në seancën fillestare ka munguar njëri prej të akuzuarve, i cili, sipas babait të tij, ka shkuar qe tre muaj në Gjermani. Gjykata ndaj tij ka lëshuar urdhëresë për sjellje me dhunë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending