Connect with us

Lajme

Vrasja në Durrës, policia jep detaje për pronarin e picerisë dhe autorët

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës pasi një pronar picerie ka gjetur vdekjen gjatë një sherri me thika.

Bëhet fjalë për Agim Arapi 60 vjeç. Ai është sulmuar nga 3 persona të cilët janë arrestuar.

Konflikti mes tre autorëve dhe viktimës mendohet të ketë ndodhur për çështje qiraje.

Bëhet e ditur se autorët kanë qenë banorë të të njëjtit pallat ku ndodhet piceria. Deri më tani nuk dihen të dhëna të tjera rreth kësaj ngjarje.

Sipas njoftimit të policisë 3 autorët e arrestua si të dyshuar për këtë ngjarje janë dy vëllezërit Kostandin Ekonomi dhe Kujtim Ekonomi, si dhe Jurgen Kurti i cili është dhëndri Kostandin Ekonomit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending