Connect with us

Lajme

Vranë fëmijën 2 vjeç, merret vendimi për gratë lesbike

Published

on

Dy gra lesbike u dënuan nga gjykatat britanike pasi u shpallën fajtor për rrahjen barbare me pasojë vdekjen e një fëmijë 2 vjeçar.

Mamaja e fëmijë Rachel Fee u dënua me burgim të përjetshëm për vrasjen e të birit Liam, të cilin e kishte nga një martesë e mëparshme, ndërsa partnerja e saj Nyomi Fee u dënua me 24 vite burg.

Ato u shpallën fajtore për vrasje, abuzim dhe neglizhim.

Krimi i tmerrshëm ndodhi më 22 mars të vitit 2014, ku fëmija vdiq për shkak të dëmtimeve në zemër.

Gratë fajësuan një fëmijë tjetër për ngjarjen, por policia e zbuloi shpejt krimin e rëndë.

Tragic Liam Fee with his favourite Buzz Lightyear toy, the 2 year old austistic boy died in a house in Thornton Fife surrounded by snakes and rats, his mother Rachael Fee and her civil partner Nyomi Fee appeared at Glasgow High Court charghed with his murder, trial was set for next year
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending