Connect with us

Sporti

Vokrri: Me ndërkombëtarizimin e futbollit, Serbia i çon duart nga Kosova

Published

on

Fadil Vokrri ka udhëhequr futbollin kosovar drejt dy fitoreve të mëdha në ditët e fundit – pranimin në UEFA dhe FIFA. Por, kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës thotë se fitoren më të madhe nga gjithë kjo do ta marrë shteti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending