Connect with us

Sporti

Voglueshi 2 vjeçar qan si Ronaldo

Published

on

Lëndimi i Cristiano Ronaldos në finalen e evropianit ka lënduar shumë fansa. Me rastin e lëshimit të fushës nuk ka mundur të mbahet dhe të filloj të qan.

Megjithëse për shumëkënd ishte moment prekës, kjo nuk vlen edhe për prezantuesen shqiptare sportive, Bora Zemani.

Kjo e fundit i ka kërkuar vogëlushit të tij të imiton momentin se si qan Crisitano Ronaldo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending