Connect with us

Lajme

Vogëlushja i shpëton vdekjes falë lodrës së saj

Published

on

Një veturë godet dhe tërheq zvarrë nën rrota një vajzë të vogël e cila për fat të mirë shpëton pa ndonjë lëndim serioz.
Tre vjeçarja Devrim Simsek, ishte duke luajtur kur një burrë pa e vërejtur vogëlushen se është në rrugë nis veturën e tij.

Por një burrë vrapon për ta shpëtuar dhe vajza shpëton me disa  gërvishtje të vogla.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending