Connect with us

Lajme

Vodhi patate dhe dhunoi fermerin, arrestohet

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Korçës pasi tentoi të vidhte patate në tokën e një personi tjetër, duke e dhunuar fizikisht këtë të fundit.

Published

on

Ngjarja është shënuar në Sheqeras, ku Krist Koro u kap duke vjedhur patatet në tokën e M.P., 31 vjeç.

Fermeri nga Nizhaveci i kërkoi autorit të largohet nga prona e tij, por Koro e ka goditur me mjete të forta në trup, duke i shkaktuar dëmtime të lehta trupore.

Ndaj 44-vjeçarit rëndojnë akuzat e vjedhjes dhe dëmtime të tjera me dashje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending