Connect with us

Sporti

Vlerësimet e lojtarëve të ndeshjes Man Utd-Arsenal, Mustafi fantastik

Derbi i javës së 12-të në Ligën Premier mes Manchester United dhe Arsenal përfundoi pa fitues 1-1.

Published

on

Kësisoj dy skuadrat kanë marrë nga një pikë dhe më të kënaqur me këtë barazim natyrisht që janë mysafirët.

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi ka qenë më i miri në fushë për Arsenalin duke marrë notën më të lartë 7.5.

vleresimet

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending