Connect with us

Lajme

Vjosa Osmani: Përfaqësuesit serb të sillen konform Kushtetutës

Published

on

Edhe deputetja e LDK’së Vjosa Osmani ka reaguar në lidhje me ministrat serb në qeverinë e Mustafës dhe këngën e tyre “Kosova është zemra e Serbisë”.

Ajo ka deklaruar:

Prandaj mendoj që ka ardhur koha që institucionet e Kosovës seriozisht të bisedojnë me këta përfaqësues dhe të kërkojnë nga ta sjellje të cilat janë në përputhje me Kushtetutën e vendit dhe me ligjet e vendit dhe jo të vazhdojnë me injorim total të shtetit të Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending