Connect with us

Lajme

Vjosa Osmani: PDK i mori të gjitha dhuratat që i duheshin nga LDK’ja

Published

on

Vjosa Osmani thotë se PDK është parti e mosrespektimit të marrëveshje. Ajo thotë se Kadri Veseli shpejt mund ta çojë vendin në zgjedhje, pasi PDK i ka marrë të gjitha dhuratat që i duheshin nga LDK’ja.

Se si do të veprojnë ata nuk e di saktësisht, mirëpo ka arsye të shumta për të besuar se ata edhe mund ta shfrytëzojnë një mundësi tani që i morën të gjitha ato dhurata që u janë dhënë në koalicionin PDK-LDK, përfshirë edhe postin e presidentit dhe nëse do të ndodhë dhe kur do të ndodhë nuk e di mirëpo ka shumë arsye të besohet që PDK’ja ndoshta pasi zotëri Veseli të zgjedhet kryetar edhe formalisht do ta shfrytëzojë një mundësi të tillë rrjedhimisht edhe LDK’në ta vendosë në një situatë shumë më të pafavorshme para elektoratit të saj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending