Connect with us

Lajme

Vjosa Osmani në Prizren, takon Anton Qunin dhe Ardian Shalën

Published

on

Deputetja në Kuvendin e Kosovës nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, sot në Prizren është takuar me dy kryetarët e rinj të degëve të Prizrenit dhe Suharekës, Anton Qunin respektivisht Ardian Shalën.

Osmani këtë takim e ka bërë të ditur përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social Facebook.

“LDK’ja në rrugë të mbarë për t’u rikthyer fuqishëm në këto dy komuna”, ka shkruar Osmani.

Ky është postimi i saj i plotë:

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending