Connect with us

Lajme

Vjet 117 mijë vendime gjyqësore të paekzekutuara

Published

on

Para Komisionit për të Drejta të Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione ka raportuar sot Avokati i Popullit Hilmi Jashari.

Ky i fundit u tha anëtarëve të Komisionit se mungesa e buxhetit dhe çështja e vendosjes në objektin ku janë tani kanë qenë dy sfidat për institucionin që udhëheq.

Mosekzekutimi i vendimeve gjyqësore ka qenë një problem tjetër që ky institucion ka pasur gjatë vitit 2015, përderisa Jashari bëri të ditur se janë 117 mije raste të tilla në vitin e kaluar.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending