Connect with us

Lajme

Vjedhja e çantës në Bruksel, reagon Muhamet Mustafa: M’i vodhën paratë, jo dokumentet

Published

on

Anëtari i Delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbinë, Muhamet Mustafa, ka konfirmuar lajmin se i është vjedhur çanta e tij në Bruksel.

Ai ka shkruar se në çantë kishte para e dokumente por që sipas tij, dokumentet i janë kthyer – ndërsa ka humbur vetëm paratë, përcjell Periskopi.

Këto dokumente sipas një portali u raportua të kishin qenë konfidenciale.

 NUK KA NDODHUR ASNJE SKANDAL : JANE HUMBUR GJERA  PERSONALENe nje portal u lajmerua se eshte humbur nje cante e delegacionit te Kosoves per bisedimet ne Bruksel, dhe se kjo eshte mbajtur fshehte  dhe kjo paraqitet si skandal .Mua me ka ndodhur te humbi ( ose te me vidhet) canta ku kam pase dokumente personale dhe te holla. Pas nje kohe dokumentet jane kthye, por te hollat jane marre. Pra eshte nje rast i nje humbjeje  personale dhe nuk ka asgje te beje me delegacionin, tentimet qe nga kjo te ndertohet nje “skandal” jane apsurde.

Natyrisht qe ne per kete nuk kemi pase nevoje te mbajme konference per shtyp por as qe e kemi mbajtur fshehte, pasi nuk kishte asnje nevoje per kete.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending