Connect with us

Lajme

Vizitori japonez: Në Shqipëri, ushqimi i mirë dhe i lirë

Published

on

Yoshinori Saito, ka postuar në Facebook përshtypjet e tij për vizitën e shkurtër në Shqipëri. Atij i ka pëlqyer ushqimi, jo vetëm për mënyrën e gatimit por edhe për çmimet e lira. Është habitur në fakt për famën e Nënë Terezës, shprehjet e së cilës i ka fotografuar edhe në një taksi. Atij i ka bërë përshtypje sjellja e shoferit të autobusit që ndonëse kishte një tabelë ku ndalohej pirja e duhanit si pa të heqe ka hapur xhamin dhe ka nisur të tymosë.

“Shoferi hapi papritur dritaren dhe nisi të pinte duhan, por ai kishte edhe një tabelë ku shkruante “ No Smoking!” brenda”, shkruan japonezi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending