Connect with us

Lajme

Vizita e Trump në Britani të Madhe shtyhet për vitin 2018

Published

on

Vizita shtetërore e presidentit amerikan, Donald Trump në Britaninë e Madhe do të zhvillohet në vitin 2018, deklaroi sot një personalitet i lartë në qeverinë britanike.

Kryeministrja britanike, Theresa May kishte ftuar Trump-in gjatë vizitës së saj në SHBA në janar, vetëm pak ditë pas marrjes së funksioneve të presidentit amerikan, por data nuk ishte vendosur zyrtarisht.

Sipas këtij burimi qeveritar, May dhe Trump nuk kanë arritur të bien dakord për një datë gjatë vitit 2017 dhe janë duke kërkuar një për vitin 2018.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending