Connect with us

Lajme

Vizat amerikane tash e tutje mund t’i merrni edhe në Prishtinë

Ambasada amerikane nëpërmjet një njoftimi në faqen e saj zyrtare në facebook, ka njoftuar se vizat B1 dhe B2 mund të ripërtërihen në zyrën e saj në Prishtinë

Published

on

“Shmangeni udhëtimin në Shkup! A e keni ditur se ju mund të ripërtërini vizat B1 dhe B2 në Prishtinë? Nëse viza juaj është ende valide apo ka skaduar brenda afatit prej 48 muajsh, ju mund të aplikoni për ta ripërtërirë atë në Ambasadën e SHBA-së në Kosovë”, thuhet në njoftim, transmeton lajmi.net

“Mbusheni aplikacionin DS-160 në uebsajtin tonë dhe bëni një kërkesë për të ardhur në Ambasadë për të sjellë dokumentet dhe pagesën”, vazhdon njoftimi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending