Connect with us

Lajme

Viti 2016, i kobshëm për vozitësit kosovarë

Published

on

Afër 100 persona kanë humbur jetën në aksidente trafiku vetëm gjatw  periudhës janar-  gusht të këtij viti,  duke bërë që vdekjet në komunikacion të bëhen faktori i dytë i vdekjeve në Kosovë.

Një gjë e tillë ka alarmuar institucionet dhe personat të cilët merren me çështje të sigurisë.

Policia e Kosovës thotë se shkaktar i vdekjeve në aksidente trafiku është faktori njeri , por në anën tjetër njohës të sigurisë thonë se mungesa e ekspertizave në aksidente dhe mosinformimi i qytetarëve mbi sigurinë në trafik ka bërë që faji për vdekjet në aksidente t’u lihet vozitësve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending