Connect with us

Lajme

Vila e trafikantit të drogës kthehet në hotel me pesë yje (Foto)

Published

on

Vila e trafikantit më të madh të drogës, Pablo Escobar është kthyer në një hotel me pesë yje në Tulum të Meksikës.

Hoteli quhet Casa Malka dhe është me 24 dhoma, pishinë, restorant dhe plazh ku e gjithë zona është e rrethuar me palma.

Së shpejti do të jetë i preferuari i të gjithë pronarëve e biznesmenëve, ndërsa vetëm për një natë kushton 500 dollarë.

Që në 1993 kur u vra Escobar, bosi i drogës kolumbiane kjo vilë kishte mbetur e braktisur derisa u zbuluar nga Lio Malca i cili investoi për ta kthyer në një resort luksoz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending