Connect with us

Lajme

Vietnami rreshtohet me Serbinë, nuk ka njohje për Kosovën

Zëvendësministri i Jashtëm i Vietnamit, Ha Kim Ngoc Nam ka konfirmuar sot qëndrimin parimor të vendit të tij në mos njohjen e pavarësinë së Kosovës.

Published

on

Ky qëndrim erdhi pas takimit të zëvendësministri të jashtëm të Vietnamit me zëvendëskryeministrin e parë dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq i cili edhe e ka konfirmuar qëndrimin e Vietnamit, shkruan B92, transmeton lajmi.net.

Ata gjatë takimit u zotuan për përmirësim të bashkëpunimit bilateral politik dhe ekonomik mes vendeve.

 

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending