Connect with us

Lajme

Vidhet makina e Ambasadës së Maqedonisë në Madrid

Vetura zyrtare e Ambasadës maqedonase në Madrid është vjedhur para dy ditësh, ndërsa vjedhja është paraqitur në policinë nacionale, njoftoi sot Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë

Published

on

Për vjedhjen janë njoftuar edhe Interpoli dhe Ministria e Punëve të Jashtme e Mbretërisë së Spanjës, si dhe kompania e sigurimeve në të cilën është siguruar vetura.

Bëhet fjalë për veturën e tipit “audi A6” e cila është vetura e vetme të cilën e posedon ambasada.

“Më 24.10.2016 është vjedhur vetura zyrtare e Ambasadës së Republikës së Maqedonisë, pas çka vjedhja është lajmëruar në policinë nacionale në Madrid ku është hartuar një procesverbal për gjendjen”, njoftoi MPJ-ja maqedonase.

Ambasada i përgënjeshtron shkrimet në disa mediume maqedonase se makina është marrë tinëz për qëllime private nga një i punësuar në ambasadë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending