Connect with us

Lajme

Vidhen të dhënat personale të personelit të Forcave Detare Amerikane

Published

on

Janë vjedhur të dhënat personale të 134.386 personave që ushtrojnë detyrën apo kanë ushtruar më parë në Forcat Detare Amerikane.

Në deklaratën me shkrim nga Forcat Detare bëhet me dije se janë zbuluar të dhënat e fshehta nga kompjuteri i një punonjësei të Hewlett- Packard nga e cila flota amerikane merr shërbime.

Në deklaratë thuhet se hetimet kanë treguar se ngjarja ka ndodhur më 22 nëntor.

“Persona të panjohur kanë hyrë në të dhënat sensitive të 134.386 marinarëve tanë aktual apo që kanë punuar më parë, përfshirë këtu të dhënat e identifikimit dhe numrat e sigurimit social”, thuhet në deklaratë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending