Connect with us

Lajme

Veturat zyrtare parkojnë midis rrugës në Prizren (Foto)

Për ndër të dijetarit shqiptar Ukshin Hoti, dje në Universitetin e Prizrenit (UPZ) që mban emrin “Ukshin Hoti”, u organizua një orë letrare si dhe u mbajt një marrsh nga studentët e këtij universiteti, ndërsa sot është bërë edhe zbulimi i shtatores së Ukshin Hotit.

Published

on

Të gjitha këto aktivitete mbajnë emrin “Ditët e Ukshinit”.

Ndërkaq, në ceremoninë e zbulimit të shtatores së Ukshin Hotit kanë marrë pjesë edhe zyrtarë shtetërorë, e pjesëmarrjen e ka konfirmuar edhe kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Por, qytetarë të Prizrenit i kanë dërguar portalit Koha.net fotografi të veturave zyrtare që kanë parkuar midis rrugës, me gjasë për të marrë pjesë në këtë ceremoni.

vet

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending