Connect with us

Lajme

Vetura del nga rruga, humb jetën një grua

Një grua 68-vjeçe është viktima e radhës nga aksidentet. Policia thotë se një automjet tip “Golf”, me targa AA 849 JR, ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Baz”, në Burrel.

Published

on

Automjeti drejtohej nga bashkëshorti i viktimës, Xh.M, rreth 70 vjeç.

Çifti i të moshuarve kishte qenë për një vizitë në Tiranë dhe kthehej për në Burrel.

Paraprakisht dyshohet se i moshuari ka humbur kontrollin e makinës. Ai është në spitalin e Burrelit jashtë rrezikut për jetën./tvklan

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending