Connect with us

Lajme

Vetura del nga rruga, bie në liqenin e Badovcit

Një veturë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqenin e Badovcit, ka bërë të ditur policia.

Published

on

Sipas PK-së, ngjarja ka ndodhur  sot në ora 12:20, në rrugën magjistrale Prishtinë – Gjilan ka ndodhur një vet aksident trafiku, me ç’ rast vetura e tipit  Opel Astra, ngjyrë e kuqe me targa të Republikës së Kosovës, për arsye që tani për tani janë duke u hetuar nga policia, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqenin e Badocvit.

Vozitësi i veturës I. Abazi, mashkull, 26 vjeç, shtetas Kosovar, ka arritur të dal nga automjeti dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë e nevojshme policore të cilat po punojnë me qëllim të hetimit dhe ndriçimit të të gjitha rrethanave që kanë sjellë deri te ky aksident trafiku./KP/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending