Connect with us

Lajme

Vetëvritet një i ri nga Drenasi

Në mëngjesin e ditës së sotme është gjetur i vdekur një i ri nga Drenasi.

Published

on

 

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar për klikpress.net policia rajonale e Drenasit, këta të fundit nuk pranuan të jepnin informacione shtesë në lidhje me rastin.

Nga burimet jo zyrtare mësohet që viktima me inicialet P.H., i moshës 21 vjeçare ka bërë vetëvrasje.

Zyrtarisht ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e vdekjes së tij.

Për më shumë detaje rreth kësaj ngjarje do të ju mbajmë të informuar në momentin që do të sigurojmë informacione të reja.

Sipas statistikave të bëra në fund të prillit 2016, nga viti 2001 deri në vitin 2016, janë shënuar 935 raste të vetëvrasjes.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending