Connect with us

Lajme

Vetëvritet një person në Tiranë, ja letra që la pas

Published

on

Një person i pajetë me plagë zjarri në trup është gjetur mesditën e sotme pranë Varrezave të Linzës në Tiranë. Nga të dhënat paraprake mësohet se, personi i pajetë është Gani Çela, 69 vjeç, ndërsa anash trupit u gjet një armë zjarri, tip pistoletë.

Nga kryerja që iu trupit, zbulohet një plagë me armë zjarri në pjesën e gojës. Dyshohet se 69-vjeçari i ka dhënë fund jetës me një plumb në gojë.

Trupi eshtë gjetur i shtrirë dhe në dorën e tij të djathtë është gjetur një armë zjarri tip pistoletë TT dhe viktima kishte lënë edhe një letër ku ka shkruar se policia nuk duhet të merret me vetëvrasjen e tij.<

Policia të mos merret me këtë ngjarje, pasi e kam bërë vetë me dashje’ ka shkruar para vetëvrasjes viktima.

Vendi i ngjarjes është në rrugën prapa godinës së repartit RENEA dhe personi është banor i zonës por me origjinë  nga Përmeti. Pranë vendit të ngjarjes nuk ka banesa.

Report Tv ka kontaktuar me një person që ishte mik me viktimën dhe ai ka konfirmuar se sot kishte konsumuar një kafe me viktimën dhe nga biseda që kishte pasur me të nuk ka shfaqur shenja depresioni.

Policia ka transportuar në morgun e Institutit të Mjekësosë Ligjore trupin e viktimës./Tema/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending