Connect with us

Lajme

Vetëvendosje themelon Qendrën e saj në Norvegji

Published

on

Lëvizja Vetëvendosje, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se më 3 dhe 4 shtator ka mbajtur zgjedhje të brendshme në Norvegji. Kjo Lëvizje ka thënë se këto zgjedhje kanë qenë të suksesshme me c’rast janë formuar edhe tri pika të kësaj Qendre.

Më poshtë gjeni njoftimin e VV-së.

Zgjedhjet e 3 dhe 4 shtator 2016 mbaruan me sukses. Me këtë ju informojmë për rezultatet e zgjedhjeve të Kryesisë se Qendrës, e poashtu për Kryesitë e Pikës 1, Pikës 2 dhe Pikes 3. Bashkangjitur e gjeni një listë me emrat e të gjithëve anëtarëve të zgjedhur.

KRYESIA E QENDRËS SË LEVIZJA VETËVENDOSJE! NORVEGJI.
Kryetare: Vlora Haxhimehmedi
Nënkryetar i parë: Besnik Ramadani
Nënkryetar i dytë: Agron Qyqalla
Sekretare e Qendrës: Liridona Gashi
Koordinator i nënkomiteteve të Qendrës: Egzon Velija
Kryesues i Këshillit të Qendrës: Xhevdet Kelmendi
Zv/kryesuese e Këshillit të Qendrës: Teuta Kukleci
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Rrezarta Gorani
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Bujar Avdili Fera
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Donjeta Qyqalla
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Sami B. Sheqiri
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Hektor Qyqalla
Anëtarë i kryesisë së Qendrës: Blerim Juniku

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending