Connect with us

Lajme

Vetëvendosje poston një fotografi që sipas tyre dëshmon kapjen e RTK-së nga SHIK-u

Published

on

Lëvizja Vetëvendosje ka postuar një fotografi ku sipas tyre, dëshmohet kapja e RTK-së nga SHIK-u. Në këtë fotografi që sipas Vetëvendosjes, është realizuar më 16 shtator 2016 derisa në foto janë duke darkuar si miq të afërt janë: Mentor Shala (drejtor i përgjithshëm i RTK-së), Mufail Limani (drejtor i RTK1), Ridvan Berisha (kryeredaktor i RTK), Elmi Reçica (SHIK/PDK), Bardhyl Metaj (LDK).

“Sulmet e vazhdueshme të RTK-së ndaj Lëvizjes Vetëvendosje dhe mosparaqitja korrekte e aktiviteteve dhe deklaratave tona, janë pjesë angazhimit kriminal të klanit pronto për të heshtur opozitën dhe për të vazhduar krimin e tyre”, shkruhet në postimin e Lëvizjes Vetëvendosje, transmeton Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending