Connect with us

Lajme

Vetëvendosje ngushëllon për vdekjen e veprimtarit Enver Talit

Published

on

Lëvizja Vetëvendosje me pikëllim mori lajmin për vdekjen e veprimtarit Enver Tali. Rezistenca dhe aktiviteti i tij, kanë dhënë kontribut të madh i cili edhe sot është frymëzues për ne.

Veprimtari Enver Tali do të përkujtohet prej gjeneratash për angazhimin e tij kombëtar e intelektual në shërbim të çlirimit të Kosovës, transmeton Koha.net. Ai i shërbeu çështjes kombëtare me dekada ndaj ndarja nga jeta e tij, është humbje që nuk i takon vetëm familjes, por një rrethi më të gjerë shoqëror.

Lëvizja Vetëvendosje i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, gjithë atyre që e njohën dhe kanë pasur rastin që të bashkëpunojnë me të, miqve dhe bashkëmendimtarëve

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending