Connect with us

Lajme

Vetëvendosje mban tubimin e fitores

Published

on

Lëvizja Vetëvendosje ka tubuar qyetarët për të fituar siç thotë ajo fitoren ndaj kalanit ” Pronto”, pas rezistencës së vazhdueshme ndaj kësaj afere.

Qindra qyetarëve pjesëmarrës në këtë tubim do t’iu drejtohen kryetari i VV-së, Visar Ymeri, ish-kryetari Albin Kurti, kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti dhe deputeteja Aida Dërguti.

Ndrëkaq, Lëvizja Vetëvendosje është subjekti i vetëm politik i cili ka reaguar që nga afera e pergjimeve ” Pronto 1″ dhe po vazhdon edhe tani për përgjimet ” Pronto 2″.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending