Connect with us

Lajme

Vetëvendosje mban konferencë të jashtëzakonshme

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme për media me fillim nga ora 13:00.

Published

on

 

Në këtë konferencë njoftohet se do të flasin kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe sekretari organizativ, Dardan Molliqaj.

Nuk njoftohet se për çfarë do të flitet në këtë paraqitje urgjente, porse ajo po mbahet një ditë pasi në burgun e Prizrenit ndërroi jetë, në rrethana ende të paqarta, aktivisti i Vetëvendosjes, Astrit Dehari.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending