Connect with us

Lajme

Vetëvendosje demanton PDK-në, thotë se lëvizja në Drenas po rritet

Pas njoftimit të PDK-së se 13 nëndegë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe qindra aktivistë të saj i janë bashkuar PDK-së në Drenas, Vetëvendosje ka demantuar këtë lajm duke thënë se ata që janë larguar nuk kanë qenë në strukturë dhe nuk kanë pasur pozita.

Published

on

 

Kryetari i Qendrës për Drenas i Lëvizjes Vetëvendosje, Shemsi Elezi ka thënë për KP se këtu nuk ka asgjë të vërtetë, sepse ata që kanë kaluar në PDK, që një kohë nuk kanë qenë në asnjë strukturë të Lëvizjes.

“Ne jemi të përkushtuar për të ecur përpara. Lëvizja në Drenas po rritet dhe raporti ardhjeve është 10 me 1 në ikje”, cilësoi Elezi.

“I sigurojmë të gjithë aktivistët së Lëvizja është shumë stabile dhe e pa lëkundur përballë klanit pronto dhe të tjerëve”, tha ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending