Connect with us

Lajme

Vetëm tre ish – udhëheqës të UÇK-së kanë mbetur pa u akuzuar

Deputeti nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj, në emisionin Politikë në Tribuna Channel ka thënë se kanë mbetur vetëm tre udhëheqës të UÇK-së kanë mbetur pa u akuzuar.

Published

on

“Udhëheqja e UCK-së pjesa dërmuese janë vrarë gjatë luftës dhe kur të mblidhen ata bashkë me mua janë 95 për qind që kanë kaluar nëpër procese gjyqësore. Kanë mbetur edhe tre individ pa u akuzuar edhe pse nuk ja dëshiroj”, ka thënë Brahimaj në Politikë.

Ai ka shtuar se është krenar që ishte pjesë e UÇK-së dhe nuk i frikësohet Gjykatës Speciale.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending