Connect with us

Lajme

Vetëdigjet pedofili në Manastir që duhej sot të shkojë në burg

Published

on

Rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm, një 67-vjeçar nga Manastiri e ka ndezur veten me benzinë, dhe me një veturë që ka pasur bombolë gazi prej 10 litrave është përplasur në shkallët e ndërtesës së Gjykatës Themelore në Manastir.

Bombola e gazit nuk ka shpërthyer, njoftuan nga Prokuroria Publike e Republikës së Maqedonisë.

Polici gjyqësor ka arritur që ta shuajë zjarrin, ku personi me lëndime të rënda është dërguar në Klinikat në Shkup. Në vend ngjarje kontroll ka kryer prokurori kompetent publik nga Prokuroria Themelore Publike në Manastir.

I gjykuari sot duhej nisur mbajtjen e dënimit me burg prej 10 viteve për përdhunim seksual ndaj një fëmije 14 vjeçar.

Për rrjedhën e mëtutjeshme të ngjarjes, opinioni me kohë do të informohet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending