Connect with us

Lajme

Veseli: S’kam qenë kurrë në Beograd, as kurrë mall nuk kam pas me shku (Video)

Published

on

Kryeparlamentari Kadri Veseli, ka folur rreth dialogut me Serbinë dhe marrëveshjes përfundimtare që do të ndodhë gjatë këtij viti.

Veseli duke folur në një intervistë për “Indeksonline” ka treguar për të arriturat e vitit 2018, vit ky që sipas tij Qeveria e Kosovës i ka arritur fal punës dhe angazhimin e madh që ka treguar ky koalicion qeverisës.

Më poshtë keni intervistë e plotë nga Veseli, ku ka analizuar punën e kuvendit, dialogun me Serbinë, vizitën në Bruksel që zhvillohet javën e ardhshme dhe marrëveshjen e mundshme me Serbinë gjatë këtij viti.

I pari i PDK-së ka treguar se asnjëherë nuk ka qenë në Beograd dhe se një gjë të tillë asnjëherë se ka lakmuar. /Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending