Connect with us

Lajme

Veseli ofron mbështetje të fuqishme për Vladeta Kostiq

Published

on

Kreu i Kuvendit të Kosovs, Kadri Veseli ka takuar sot kryetarin e Komunës së Graçanicës, Vladeta Kostiq, për të diskutuar për thellimin e bashkëpunimit dhe për zhvillimin e Komunës së Graçanicës përmes projekteve kapitale.

Sipas një njotimi për media, Veseli i ka ofruar Kostiqit mbështetje të plotë kryetarit të Graçanicës për vazhdimin e punës dhe zbatimin e projekteve kapitale në dobi të zhvillimit ekonomik lokal dhe në interes të gjitha komuniteteve që jetojnë në Komunën e Graçanicës.

Kostiq, e ka falënderuar kryeparlamentarin Veseli për mikpritjen dhe mbështetjen e ofruar.

Ai tha se përmes projekteve kapitale Graçanica do të mbështesë të ardhmen qytetarëve të saj dhe do të forcojë multietnicitetin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending