Connect with us

Lajme

Veseli pas eskalimit në Kuvend: Taksiratin po ja thirrni vetës

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë një deklaratë pas eskalimit të situatës në Kunved, derisa po fliste shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca.

Published

on

Veseli, ka thënë se mos e vriteni veten.

“Unë po mundohem të ju ruaj, por jeni duke nxitur situatën. E keni instaluar në Kuvend fjalën kriminel. Sido që të jetë, le ta dinë të gjithë përfshirë edhe familjet e juaja se taksirati vetë jeni duke e thirrë. Secili e bën për veti. Unë kom me u mundu me ju rujt, kom me u mundu me ditë kur mundet me ndodh e keqja dhe me e thirrë sigurimin, thjeshtë, por përbesë shumë e rëndë”, ka thënë Veseli.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending