Connect with us

Lajme

Veseli ngushëllon familjen Dehari

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli iu ka shprehur ngushëllime familjes Dehari për vdekjen e të birit, Astrit Dehari.

Published

on

Astrit Dehari, aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje i cili po mbahej në paraburgim në burgun e Prizrenit dje ndërroi jetë në rrethana ende të pasqaruara nga institucionet kompetente.

Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se Veseli kërkon nga institucionet ligjore që ky rast të sqarohet urgjentisht në detaje.

“Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i shpreh ngushëllime familjes Dehari për humbjen tragjike të birit të saj, Astrit Dehari. Në mënyrë që dhimbja e rëndë familjare dhe shqetësimi i publikut të mos manipulohen,Veseli kërkon nga institucionet përkatëse të ligjit që në mënyrë urgjente të sqarojnë në tërësi dhe në detaje këtë rast”, thuhet në komunikatë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending