Connect with us

Lajme

Veseli në klasën XII-1 për Ditën e Demokracisë

Published

on

Kreu i Kuvendit t Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar shkollën “Dr. Shaban Hashani” në Ferizaj, në kuadër të aktiviteteve për Ditën e demokracisë.

“Ishte kënaqësi e veçantë që në Ditën e demokracisë, të vizitoj Gjimnazin ‘Dr. Shaban Hashani’ në Ferizaj dhe të bashkëbisedoj me nxënësit e klasës XII-1. Forcimi i demokracisë është fuqizim i shtetit, fuqizim i mundësive për të zënë dije dhe për të ecur më shpejt përpara”, ka thënë Veseli.

“Rinia jonë, ka shumë detyra para vetes dhe duhet të përfshihet në proceset demokratike për jetësimin e ëndrrave të veta që burojnë nga vlerat e kësaj dite”, ka shtuar më tej ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending