Connect with us

Lajme

Veseli lë deputetët dhe kryeministrin në pritje të gjatë për të takuar Delawien dhe Zhbogarin

Published

on

 Kuvendi i Kosovës do të duhej të fillojë seancën e sotme në orën 10:00, por seanca filloi vetëm pas orës 12:00, meqë kryeparlamentari Kadri Veseli kishte takime me përfaqësuesin e BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar dhe me ambasadorin amerikan, Greg Delawie.

Gjatë kësaj periudhe kohore, vetë kryeministri Isa Mustafa dhe deputetët kanë mbetur peng pritjeje si pasojë e takimeve të paparashikueshme të kryetarit të Kuvendit.

Nuk është bërë e ditur se çfarë do të mund të ketë qenë kaq urgjente për takime të tilla.

Kuvendi i Kosovës sot ka pasur në rend dite rishkimin e buxhetit të Kosovës dhe pika të tjera. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending