Veseli ia lë “seen” Bahtirit për peticionin e bashkimit të Mitrovicës (Video)

Periskopi.com Lajme

Mitrovicasit kohë më parë kanë nënshkruar një peticion përmes të cilit kërkohet bashkimi i Mitrovicës.

Ky peticion është dorëzuar nga kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, tek Presidenca, Kuvendi dhe tek Zyra e Kryeministrit.

Por ky peticion akoma është jashtë agjendës së Kuvendit, njofton Klan Kosova.

Shpërndaje në: