Connect with us

Sporti

Vermaelen pritet të rikthehet te ish-skuadra e tij

Thomas Vermaelen po kalon një sezon si i huazuar te Roma.

Published

on

Mirëpo, belgu pritet të rikthehet te Barcelona.

30-vjeçari ka zhvilluar vetëm dy paraqitje për ‘giallorosët’.

Megjithatë, vlen të ceket se lojtari në fjalë është përballur me lëndime prej kohësh dhe kjo ia ka pamundësuar atij t’i rikthehej formës së tij të dikurshme. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending