Connect with us

Lajme

Venezuela po vuan për ushqim

Published

on

Frigoriferi bosh është kthyer në një gjë të zakontë për popullatën e Venezuelës. Lufta për ushqim është kryefjala e shqetësimeve të tyre.

I gjithë vendi është i përfshirë nga protestat mbi çmimet tepër të larta, dhe mungesës së mallrave ushqimore. Të varfrit që përbëjnë edhe pjesën më të madhe të popullsisë ushqehen me fruta tropikale.

Pavarësisht kësaj, ministri i jashtëm tha se Venezuela nuk ka krize humanitare.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending