Connect with us

Sporti

Vendoset fati i Fabregasit?

Cesc Fabregas do të luftojë për pozitën e tij në Chelsea.

Published

on

Chelsea do të huazojë Cesc Fabregas dhe mund të krijojë hapsirë për lojtarë si Javier Pastore dhe Marcelo Brozovic, emrat e këtyre dy lojtarëve janë lakuar në klubin londinez.

Por  mesfushori spanjoll ka shprehur dëshirën për të qëndruar dhe të luftojë për vendin e tij në formacionin bazë të Antonio Contes.

Që nga ardhja e trajnerit italian Fabregas ka humbur pozitën e titullarit, para tij preferohet francezi N’Golo Kante. /Periskopi.com

 

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending