Connect with us

Lajme

Veliu: LDK s’diskuton me askënd për zgjedhje, ato janë në vitin 2018

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka deklaruar se në Lidhjen Demokratike të Kosovës nuk është hapur asnjë diskutim për zgjedhjet nacionale, pasi ato janë në vitin 2018.

Published

on

Ai ka thënë se koalicioni qeverisës është stabil dhe po bënë shumë punë të mira.

“Koalicioni është duke punuar, i ka numrat, Qeveria është në punë ka bërë shumë punë të mira dhe nuk e ka as një telashe sa i takon funksionimit të këtij koalicioni”, ka thënë ai./KP/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending