Connect with us

Lajme

Veliaj: Do kemi takim me të gjitha komunat shqiptare në Kosovë, Maqedoni dhe Shqipëri

Published

on

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është dukë qëndruar në Prishtinë. Ai gjatë ditës është takuar edhe me homologun e tij, Shpend Ahmetin.

Veliaj në konferencën për media ka folur edhe për Bashkimin Kombëtar, njofton Klan Kosova.

“Bashkimi është një jetë më e mirë e qytetarëve, lëvizja e lirë, mundësia për një jetë më mirë”.

“Së shpejt i do të kemi një takim me të gjitha komunat shqiptare ato Kosovës, Maqedonisë dhe Shqipërisë”.

Veliaj gjatë ditës së nesërme do ta vizitojë shkollën Model.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending