Connect with us

Lajme

Vdiq pasi u operua për ngatërrim zorrësh, kjo është 18-vjeçarja nga Gramshi

Published

on

Një 18-vjeçare humbi jetën në Elbasan pasi doli nga salla e operacionit. Mësohet se 18-vjeçarja që humbi jetën është Ketjona Ibrahimi.

Ketjona ishte nga një fshat i thellë i Gramshit, nga Shën Mërija. Sipas mjekëve të spitalit ku humbi jetën pas operacionit, vajza erdhi në gjendje të rëndë me ileues, ose si njihet në gjuhën popullore me ngatërrim zorrësh.

Ajo ishte me dhimbje të forta dhe sipas mjekëve gjendja ishte shumë kritike. Ndërkohë që familjarë të saj kanë akuzuar kirurgen që e operoi për mjekim të pakujdesshëm. /albeu.com/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending