Connect with us

Lajme

Vdiq ish-ministri i Jashtëm gjerman Guido Westerwelle

Published

on

Ish-ministri i Jashtëm gjerman, Guido Westerwelle, ka vdekur në moshën 54 vjeçare, pasi vuante nga kanceri, transmeton koha.net.

Politikani, i cili ishte me FDP në qeveri së bashku me Angela Merkel nga 2009 deri 2013, ka vdekur në spitalin Këlln.

Ai ka pasur leukemin që nga viti 2014.
Guido Westerwelle ka qenë përkrahës i madh i pavarësisë së Kosovës dhe vendin tonë e kishte vizituar disa herë.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending