Connect with us

Lajme

Vdesin dy persona të aksidentuar

Dy persona kanë vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, si pasojë e aksidenteve të trafikut.

Published

on

Që të dy viktimat, ditë më parë, kishin marrë plagë të rënda në dy aksidente të ndara, por nuk arritën të mbijetojnë.

Një nga viktimat ishte aksidentuar më 30 tetor, në fshatin Llapnasellë të Graçanicës, ku një veturë e dyshimtë e kishte goditur dhe kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

“Viktima e këtij rasti ishte shtruar për tretman në QKUK, por nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të marra”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Viktima tjetër, që fatkeqësisht nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të marra, ishte një femër e aksidentuar në fshatin Polluzhë të Skenderajt më 3 nëntor.

Me vendim të prokurorit, trupat e pajetë të të dy viktimave janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending